KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9175021
nr 917 5021
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Gatumusikant med apa, signerad. Tiren, 41x34
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:55:42
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr